For more information on packages please see Training Services
dog training
private lesson dog training
Cost: $150.00 Basic Dog Training / $200 Behavior Modification
dog training
private lesson dog training
Cost: $800.00 Basic Dog Training / $1000 Behavior Modification
dog training
private lesson dog training
dog training
private lesson dog training
group dog training classes
dog training
Balance ONLY – $150.00 (Total course cost $210)
Already enrolled and paid your deposit? Click below to pay the balance of your course, before the start date:
K-9 Kraving Dog Food
**Please note- This complete dog food contains real meat – local pick-up or delivery only. For delivery schedule, please see our schedule page. **Please allow 1.5 week lead time when placing orders. (Additional time during Holidays.)
Will not ship. Refunds and out of area orders will be charged a restocking fee.
Sold in 30lb cases packaged in 1lb -OR- 2lb tubes – Cost per case: $82.00
30lb cases of 1/4lb patties (120 patties in six 5lb resealable bags) – Cost per case: $93.00
27lb cases of 1/4lb patties (108 patties bulk – loose in box) – Cost per case: $76.00
Sold in 30lb cases packaged in 1lb -OR- 2lb tubes – Cost per case: $93.00
30lb cases of 1/4lb patties (120 patties in six 5lb resealable bags) – Cost per case: $104.00
27lb cases of 1/4lb patties (108 patties bulk – loose in box) – Cost per case: $87.00
*Free range, steroid & antibiotic free
Sold in 30lb cases of 1lb tubes – Cost per case: $127.00
30lb cases of 1/4lb patties (120 patties in six 5lb resealable bags) – Cost per case: $149.00
27lb cases of 1/4lb patties (108 patties bulk – loose in box) – Cost per case: $125.00
Sold in 30lb cases of 1lb tubes – Cost per case: $141.00
30lb cases of 1/4lb patties (120 patties in six 5lb resealable bags) – Cost per case: $165.00
27lb cases of 1/4lb patties (108 patties bulk – loose in box) – Cost per case: $139.00
30lb cases of 1/4lb patties (120 patties in six 5lb resealable bags) – Cost per case: $287.00
27lb cases of 1/4lb patties (108 patties bulk – loose in box) – Cost per case: $253.00
12lb cases of 1/4lb patties – cost per case $53.00
Email for price and availability: aja@muttmagic.com
Sold in 30lb cases – Cost per case: $***.**
12lb cases of 1/4lb patties – Cost per case: $**.**